Studio

Witamy w Art Tattoo Studio w Gdańsku

Art Tattoo Studio rozpoczęło swoją działalność 1. marca 2010 roku. Siedziba mieści się na jednej z głównych ulic Gdańska – ulicy Kartuskiej.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, higiena i zadowolenie klienta. Służymy radą i pomocą przy realizacji projektów. Masz pytania lub wątpliwości? Pytaj śmiało.

Praca sprawia nam ogrom satysfakcji, a radość klienta to dodatkowa nagroda. Staramy się, aby w salonie panowała serdeczna atmosfera. Nasze projekty są całkowicie autorskie, więc jeśli masz swój pomysł, my postaramy się przenieść go na kalkę, a później zamienić w pamiątkę na resztę życia.

Przykładowe prace można obejrzeć w naszej galerii - są naszą najlepszą wizytówką. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do studia.

Monika

Założycielka studia oraz główna tatuatorka. Jej doświadczenie poparte jest licznymi certyfikatami, a w pracy specjalizuje się w drobiazgowych i realistycznych wzorach. Wykonanie drobnego tatuażu jak i dużych, czasochłonnych projektów nie stanowi dla niej problemu.